JAMU v Brně - Aktuality - Excelent Kolej roku: Hlasuj a dostaň svou kolej do finále!

Excelent Kolej roku: Hlasuj a dostaň svou kolej do finále!  

Logo Kolej rokuLetní semestr na vysokých školách se i letos nese ve znamení boje o nejlepší kolejní kampus v České republice. Čtvrtý ročník soutěže pořádané magazínem Studenta.cz přináší několik změn v pravidlech, které směřují k těsnějšímu a napínavějšímu finále. Podpoř svoji kolej a vyhraj 8000 Excelentů a 3000 baget Simply Fresh! Hlasovat můžeš už teď na www.KolejRoku.cz.

„V České republice je přes 400 000 vysokoškolských studentů a mnoho z nich žije právě na kolejích. Někteří kvůli levnějšímu nájmu, jiní kvůli atmosféře, přátelství a skvělým večírkům. V každém případě na koleji prožijí kus života, na který nikdy nezapomenou,“ vysvětluje pořadatelka soutěže Martina Čmielová ze Studenta.cz. Která kolej získá titul a hlavní cenu letos? O tom rozhodneš i ty svými hlasy.

Tento ročník přináší změny, které slibují především mnohem napínavější finále soutěže. Soutěž je tříkolová. V rámci každého kola můžeš udělit jeden kladný a jeden záporný hlas a dostat tak svoji kolej do TOP50, TOP10 nebo jí zajistit výhru v boji o titul a hlavní cenu 8000 piv Excelent od Gambrinusu a 3000 baget Simply Fresh od Hamé.

Termíny hlasovacích kol:
1. kolo: 5. března – 30. března -> postupuje TOP50 kolejí
2. kolo: 31. března – 13. dubna -> postupuje TOP10 kolejí
FINÁLE: 14. dubna – 27. dubna -> vzejde VÍTĚZNÁ KOLEJ

Zapojit se můžeš také do vedlejších soutěžních kategorií. Kolik energie proudí na chodbách a po pokojích tvojí koleje? Popadni telefon nebo foťák, natoč promo video pro tvé koleje a pošli video do soutěže Moje kolej. Video s nejvíce „lajky“vyhraje kameru GoPro Hero3, jízdu v elektromobilu nebo exkurzi do jaderné elektrárny Temelín od ČEZ. V soutěži Kolejní pokoj vybere veřejnost do 20. dubna deset finalistů, kteří postoupí před porotu složenou ze zástupce pořadatele, partnera, studentů a bytové architektky. Hlavní cenou v soutěži o nej pokoj jsou dva stylové tablety ASUS MeMO Pad HD 7.

„V loňském ročníku 123 kolejí nasbíralo přibližně 27 000 hlasů. Finále bylo napínavé až do samého konce. Nakonec se vítězem po velmi těsném finiši stala liberecká kolej Harcov s 2174 body,“ doplnila Martina Čmielová. V České republice je ale více adeptů na výhru. Kdo bude v TOP10 a rozdá si to v boji o ceny? Hlasuj i ty a podpoř svou kolej v soutěži Excelent Kolej roku na www.KolejRoku.cz!

--

Excelent Kolej roku 2014 pořádá magazín a portál pro studenty Studenta.cz. Tištěná verze magazínu vychází 6x ročně v nákladu 45 000 ks.

Kontakt:

Martina Čmielová
PR manažer a koordinátor projektu
tel.: +420 777 087 320
e-mail: martinakolejrokucz
web: www.kolejroku.cz