JAMU v Brně - Aktuality - Prorektor JAMU Vít Spilka o chystaném vizuálu a korporátní identitě naší školy pro magazín vysokých škol Universitas

Prorektor JAMU Vít Spilka o chystaném vizuálu a korporátní identitě naší školy pro magazín vysokých škol Universitas  

Silný trend institucí zavádět jednotné vizuální styly, které by co nejlépe podtrhly poslání i samotnou identitu té které instituce, je dominantním průvodním jevem posledních desetiletí. Souvisí přímo se stále větší snahou se výrazně prosazovat ve virtuálním prostředí i s marketingovými strategiemi privátního sektoru, jehož úspěšnost je na kvalitní vizuální sebeprezentaci přímo závislá (zvláště nutností se výrazně odlišovat od konkurenčního prostředí). Souvisí také se strategiemi institucí veřejného sektoru, jehož součástí jsou rovněž vysoké školy.

Více se dočtete na https://www.universitas.cz/forum/4052-vizual-instituce-a-korporatni-identita-jamu

JAMU logotyp

JAMU logotyp - DF

JAMU logotyp - HF