Berliner Philharmoniker’s Digital Concert Hall

Berliner Philharmoniker
Digital Concert Hall

 

Online databáze Digital Concert Hall obsahuje nahrávky, záznamy koncertů či živé přenosy koncertů Berlínské filharmonie, jednoho z nejvýznamnějších světových symfonických orchestrů. Hudební obsah doplňují dokumentární filmy či rozhory s umělci.

První přihlášení je nutné provést v síti JAMU a vytvořit si uživatelský účet spojený s institucí. Každé další přihlášení už je možné provést odkudkoli. Více informací a návod na přihlášení zde.

POZOR! Od listopadu 2022 je nutné 1x za 90 dní ověřit svůj účet v univerzitní síti (tzn. přihlásit se v síti JAMU – na počítači v Knihovně JAMU, na školní wifi v prostorách JAMU apod.), vzdálený přístup je i nadále umožněn a zůstává beze změny.

 

Upozornění

Databáze Digital Concert Hall je elektronický informační zdroj (EIZ) pro vědu, výzkum a výuku na JAMU. Jedná se o komerční informační zdroj, k němuž JAMU platí licenční přístupový poplatek do 31. 12. 2022 (maximálně 5 současně pracujících uživatelů) a je určen pouze zaměstnancům a studentům JAMU, a to výhradně pro jejich akademickou potřebu.

  • Více informací v sekci Terms of Use.
  • Přístup k databázi po přihlášení.
  • Maximálně 5 současně pracujících uživatelů.

Pro vstup do databáze klikněte sem