JAMU Talks se vrací v novém dílu a otevře téma závislostí

 

Přinášíme nový díl JAMU Talks a rovnou na téma závislostí! Jak závislost definujeme a jaké jsou vůbec typy závislostí? Jak snadné může být propadnout návykovým látkám, které nás v městském prostoru stále více obklopují anebo se stávají více normalizované nebo si obecně vypěstovat špatné návyky?

Jak se škodlivé závislosti vyvarovat, úspěšně jí předejít anebo se jí postupně, ale účinně zbavovat – o tom všem bude diskutovat opět náš moderátor/terapeut Martin Nawrath, tentokrát  s Pavlem Nepustilem ve čtvrtek 19. 10. od 15:00 do 16:00.

Pavel Nepustil je psycholog, konzultant a supervizor se specifickým zájmem o oblast užívání drog, závislostí, duševního zdraví a zotavení.

Budeme hovořit jak o závislostech na různých psychoaktivních látkách, tak na běžných činnostech, jako je jídlo, nakupování, videa (sociální sítě) nebo hry. Bude dostatek prostoru pro diskuzi o všem, co se týká nejen závislostí, ale užívání jakýchkoli psychoaktivních látek.  

Živě streamovanou čtvrteční debatu můžete sledovat ZDE.

Otázky na účinkující se vůbec nezdráhejte pokládat, můžete je tradičně posílat (i anonymně) na odkazu ZDE, či v průběhu diskuze. 

Na facebookovou událost se můžete přihlásit TADY.

Moc se těšíme na vaši účast v JAMU Talks!

 

Zpracoval: Tiskový mluvčí: Mgr. Radoslav Pospíchal, pospichal@jamu.cz, mob.: 774 896 292.